Hello burse @ ╚ścoala IAA

E╚Öti student ╚Öi ╚Ťi-ar pl─âcea s─â-╚Ťi aprofundezi cuno╚Ötin╚Ťele teoretice cu o experien╚Ť─â de ├«nv─â╚Ťare practic─â, al─âturi de profesioni╚Öti din industrie?

├Ämpreun─â cu MentorIAA am lansat programul de burse Pepiniera de Talente IAA prin care po╚Ťi ob╚Ťine o un loc f─âr─â tax─â ╚ścoala IAA.

Po╚Ťi aplica la unul din cele 2 module potrivite celor f─âr─â experien╚Ť─â:

Dac─â alegi acest modul unde vei parcurge no╚Ťiunile de baz─â ale marketingului, comunic─ârii ╚Öi cercet─ârii de pia╚Ť─â, vei putea s─â ├«╚Ťi dezvol╚Ťi abilit─â╚Ťile de prezentare ╚Öi s─â ├«n╚Ťelegi mecanismele de planificare a bugetelor.

Despre cum li s-a p─ârut absolven╚Ťilor, aici. 

  • Modulul Strategie ╚Öi Planificare Media – dedicat celor care au o g├óndire structurat─â, analitic─â, ╚Öi le-ar pl─âcea s─â se ocupe de cump─ârarea de spa╚Ťiu media, at├ót ├«n medi tradi╚Ťionale c├ót ╚Öi digitale

├Än cadrul acestui modul vei aprofunda fundamentele marketingului, vei ├«n╚Ťelege principiile strategiei de media ╚Öi vei ├«nv─â╚Ťa cum s─â planifici o campanie dar ╚Öi cum s─â o monitorizezi ╚Öi s─â ├«i evaluezi performan╚Ťa campaniei ├«n orice mediu, de la tradi╚Ťional la digital.

Iat─â ce au povestit absolven╚Ťii edi╚Ťiei #3 – edi╚Ťia-pilot a Pepinierei de Talente IAA. 

Cum aplici?

  • ├Ä╚Ťi preg─âte╚Öti CV-ul (men╚Ťioneaz─â colabor─âri, voluntariate, programe de practic─â, competen╚Ťe)
  • Motiva╚Ťie: Ne poveste╚Öti, ├«ntr-un eseu de o pagin─â, de ce ╚Ťi-ai dori s─â vii la ╚ścoala IAA, ╚Öi de ce alegi respectivul modul ╚Öi cum crezi c─â te va putea ajuta pe viitor.┬á
  • Le trimi╚Ťi pe ambele la laura.tampa (@) iaa.ro

Deadline-ul este 5 martie ­čśë

Succes & Never Stop Learning!

Articole similare